O nás

Leo Borealis, CZ je chovatelská stanice norských lesních koček působící v Brně. V současnosti máme jednu chovnou kočku a dva krycí kocoury, zbytek zvířecích obyvatel jsou kastráti. 

Pro mne jako pro chovatele je důležitější stabilita typu (mohutná kostra, kvalita srsti, výraz) a vynikající povaha než zbarvení srsti.

Mým cílem je odchovávat zdravá zvířata co nejbližší standardu, s milou, přátelskou, živou povahou, mohutnou kostrou, bohatým osrstěním v dospělosti a typickým bdělým výrazem norské lesní kočky.

Všechna naše zvířata žijí s námi jako milovaní členové rodiny. Mají neomezený přístup do všech pokojů v bytě.

Koťátka odcházejí do nových domovů minimálně 13 týdnů stará, 3x odčervena, 2x naočkována proti kočičím infekcím, 1x naočkována proti vzteklině, mají registrovaný mikročip a Pas zvířete v zájmovém chovu (PetPass), průkaz původu (registrace u FIFé přes ČSCH SCHK), jsou vymazlená, zvyklá na chod domácnosti, na psa, na lidi, návštěvy, děti, na prezentaci na výstavě i na veterináře. Odchází od nás klinicky zdravá s výstupní vetrinární prohlídkou zahrnující testování na FIV a FeLV (smrtelné kočičí nemoci).

Vždy vyžaduji osobní kontakt s kupujícím, abychom se mohli trošku poznat. Kotě je živý cítící a myslící tvor, sám si vybírá svého člověka. A já taky chci vědět, že jde do těch správných rukou...

Prodejem koťete pro mně vlastně vše jenom začíná, ráda se dozvím, co je u Vás nové, jak se chlupáč u Vás zabydlel, co provádí, jak roste, potěší mě fotografie, videa, pravidelné novinky z Vašeho života s mým odchovem.

Kdykoliv se potřebujete na něco zeptat nebo se vyskytl problém, kontaktujte mě neprodleně, odpovím, pomůžu, poradím. Jsem zde pro Vás!